O nás

Společnost pnreality.cz a.s. byla založena dlouholetými úspěšnými profesionály na trhu s nemovitostmi. První podnikatelské aktivity jednotlivých členů firmy se  datují k roku 2001. První realitní obchod jsme uzavřeli v roce 2003.

pnreality.cz a.s. vznikla jako sesterská firma společnosti pnholding.cz a.s., která zprostředkovává prodej a pronájem nemovitostí již od roku 2008. Její zaměření vždy bylo a bude zprostředkování prodeje primárně nemovitostí naší obchodní skupiny, výjimečně pak komisní prodej jiným klientům.

pnreality.cz s.r.o. vzniklo tedy primárně pro nákup a pronájem rezidenčního bydlení a v další řadě jako investorská společnost, do které vložili své prostředky naší majitelé, kolegové a nakonec i klienti.

Vize do budoucna je dále nakupovat nemovitosti vhodné k pronájmu, které následně budeme v pětiletých cyklech obměňovat. Tím se výrazně ušetří na daní ze zisku a zároveň zinkasuje zisk růstu cen a dobrého nákupu.

Majetek obchodní skupiny bude vždy dvojnásobně převyšovat celkovou část cizího kapitálů.

Naše obchodní značky a sesterské společnosti:

 www.pnholding.cz,

 

www.stopexekucim.cz

www.poctivestavby.cz

 

pnholding.cz a.s.,

 

pnreality.cz a.s.,

 

NVJ Slevarenská s.r.o.

 

Neumann a Prőll, investiční s.r.o.

 

Ukázka našich posledních dokončených obchodů.
15 let na trhu, 15 let kontinuálního zisku, 15 let a stále nás to baví.
Zavolejte nám

Tel: 776 890 000

Napište nám
Otevírací hodiny

Vždy po telefonické domluvě

© 2020 pnreality.cz a.s., IČ: ‭294 449 34‬, se sídlem Ostrava, 
Třebovická 5349/10, PSČ 722 00, je registrovaná u Krajského soudu v Ostravě, Spisová značka: B 11278 vedená u Krajského soudu v Ostravě